Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
6 - 7 czerwca 2020 Dobczyce k/Krakowa

VOLVO Wadowscy wspiera Majka Days

"Decyzja o współpracy przy okazji wyścigu Majka Days to dla nas naturalna kontynuacja strategii działań marketingowych jakie prowadzimy od wielu lat. Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach to wspaniała okazja do zaprezentowania szerokiej rzeszy pasjonatów kolarstwa, samochodów stworzonych dla ludzi aktywnych, którzy z optymizmem i pasją wciąż szukają nowych, ciekawych wyzwań" - mówi Paweł Wadowski Dyrektor Generalny Volvo Wadowscy, prywatnie miłośnik kolarstwa.
STE-010
Wadowscy to rodzinna firma o blisko 50-letniej tradycji. Od 2002 zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych samochodów marki Volvo a także prowadzimy pełen zakres usług serwisowych. Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień oraz jednym z czołowych dealerów marki Volvo w Polsce. Nasza firma opiera swoją misję na jakości, zrozumieniu potrzeb klientów i ludziach, którzy swoją pracą przyczyniają się do satysfakcji klientów. Od wielu lat angażujemy się w projekty związane z kulturą, sztuką i przede wszystkim sportem w szczególności kolarstwem.


Podczas Majka Days będziecie Państwo mogli zobaczyć najnowsze modele Volvo. Zapraszamy również do odwiedzenia salonów Volvo Wadowscy, będącego jedynym Autoryzowanym Dealerem Volvo w Małopolsce: Kraków ul. Łokietka 83 oraz w Gaju ul. Myślenicka 7

Zobacz wszystkie