Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
26 - 27 maja 2018

Utrudnienia w ruchu

W dniu 26.05.2018 (sobota) w godzinach 8.50 – 11.30 prosimy nie parkować pojazdów po prawej stronie pasa jedni w kierunku miejscowości Tylicz – na całej długości ulicy Pułaskiego w Krynicy.

Objazd do Krynicy i Tylicza możliwy przez miejscowość Powroźnik.

Osoby zjeżdżające z ulic Zieleniewskiego, Leśna, Świdzińskiego w Krynicy będą miały możliwość skrętu w prawo w kierunku Centrum Krynicy. Prawy pas na odcinku Krynica Centrum – Krynica ul. Zieleniewskiego będzie umożliwiał przejazd w kierunku Centrum Miasta. Niestety w tych godzinach nie będzie możliwości powrotu z Centrum Krynicy na ul. Zieleniewskiego, Leśną i Świdzińskiego ulicą Pułaskiego.

- Prosimy nie pozostawiać zaparkowanych pojazdów przy ul. Pułaskiego jeśli planują Państwo odjazd w tych godzinach.
- W podanych godzinach nie będzie możliwości wyjazdu zaparkowanych z ul. Pułaskiego
- Osoby chcące odjeżdżać w tych godzinach zaparkowanymi pojazdami proszone są o wcześniejsze przestawienie samochodów w inne miejsce
- Osoby pozostawiające pojazdy w tym czasie przy ul. Pułaskiego proszone są o to aby pojazdy nie stały na jezdni (samochody powinny być ustawione w całości na chodniku)

W dniu 27.05.2018 w godzinach 10.00 – 11.00 na odcinku Drogi Wojewódzkiej 981 Krynica Centrum (ul. Piłsudskiego i Sądecka) - Berest będzie zamknięty ruch.

Objazd tego odcinka z Krynicy i do Krynicy możliwy w tej godzinie DK75 przez miejscowość Tylicz. Przejazd do Krynicy od strony miejscowości Berest możliwy kolejno przez miejscowości: Florynka – Brunary – Śnietnica - Tylicz. Możliwy i wyznaczony będzie także objazd przez miejscowość Bińczarowa do Nowego Sącza i Grybowa.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na rowerzystów w tych dniach. Dziękujemy za wyrozumiałość. 
 
 

Zobacz wszystkie