Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
6 - 7 czerwca 2020 Dobczyce k/Krakowa

Trening

Każdy dystans wyścigu Majka Days jest wyzwaniem!

Chcesz osiągnąć swój pełny potencjał na linii startu?

Wypróbuj przygotowane przez naszego partnera Way2Champ profesjonalne plany treningowe lub skorzystaj z personalnej pomocy trenera kolarstwa: tutaj.

Gotowe pod trening na Majka Days plany opracował trener kolarstwa Arkadiusz Kogut - pomysłodawca wyścigu Majka Days, pierwszy w Polsce trener kolarstwa certyfikowany przez UCI, trener Katarzyny Niewiadomej.

Bez tytułu

all

Wszystkie plany dostępne są na zaawansowanej platformie treningowej Training Peaks. Proponujemy dwie wersje planów:

  1. Początkujący - celem planu jest budowa podstawowej kondycji do jazdy na rowerze i przygotowanie do sezonu wiosenno-letniego z udziałem w kilku wyścigach na dystansach 30-40km. Dodatkowe ćwiczenia na siłowni w bogatszej wersji planu wzmacniają korpus oraz mięśnie nóg, poprawiając siłę i zapobiegając kontuzjom.
  2. Średnio-zaawansowany - celem planu jest budowa silnika tlenowego, rozbudowa siły mięśniowej oraz mocy na progu FTP. Dodatkowe ćwiczenia na siłowni w bogatszej wersji planu wzmacniają korpus oraz mięśnie nóg, poprawiając siłę i zapobiegając kontuzjom. Plan przygotowuje do udziału w wyścigach kolarskich na dystansie średnim 50-80km.


Wybierz plan treningowy
 

UWAGA RABAT! Dla wszystkich czytelników strony Majka Days oferujemy zniżkę 20% na plany treningowe. Wpisz kod rabatowy:

planWay2Champ


Chciałbyś wypróbować plan treningowy przed zakupem? Zobacz jak działa konto w Training Peaks na przykładowym planie treningowym Way2Champ:
 

Zaloguj sięDarmowy Plan

Dane do logowania:
Login: konto_way2champ
Hasło: Way2Champtest

Zobacz wszystkie