Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
8 – 9 czerwca 2019 Dobczyce k/Kakowa

Zapisy na Majka Days 2019 OTWARTE!

Uwaga kolarze! Znamy już kalendarz startów Rafała Majki i jego drużyny Bora - Hansgrohe w kolejnym sezonie, tym samym nie pozostaje nam więc nic innego, niż ogłosić termin przyszłorocznego wyścigu Majka Days. 

Szykujcie się na drugą niedzielę czerwca 2019 roku. Wcześniej, tj. od 11 maja do 2 czerwca Rafał będzie walczył na ziemii włoskiej w Giro d'Italia i natychmiast po powrocie z południa Europy (mamy nadzieję, iż z tarczą) pojawi się  9 czerwca w Dobczycach!

W jak zwykle bardzo napiętym przyszłorocznym kalendarzu kolarza z Zegartowic ten termin to praktycznie jedyny "wolny" weekend, w którym będzie on przebywał w Polsce. Dlatego tym bardziej cieszy fakt, że postanowił spędzić go razem z Wami

Dwukrotny zwycięzca klasyfikacji górskiej Tour de France jest niezwykle zmotywowany. Po dwóch latach przerwy wraca do Włoch, by powalczyć o wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej (w 2016 zajął 5 miejsce). Naszego najlepszego “górala” w tej trudnej walce wspierać będzie cała drużyna Bora-Hansgrohe, w tym prawdopodobnie drugi Polak w jej składzie - Paweł Poljański.

Wyścig Majka Days odbędzie się na nowej, ale dostępnej dla szerokiego gremium odbiorców - kolarzy trasie. W niedzielę (9 czerwca) ruszy wyścig ze startu wspólnego na trzech dystansach: ok 30, 50 i 80 km. Poprowadzona przez pagórkowaty teren trasa zapewni odpowiedni poziom zmęczenia i przyjemne dla oka widoki. Oczywiście, podobnie jak w zeszłych latach, w wyścigu weźmie też udział sam Rafał i bezpośrednio z siodła swojego roweru będzie motywował oraz dopingował startujących z nim zawodników.

Zapisy ruszają 10 stycznia 2019! Wspólnie z Rafałem zapraszamy Was na trzecią edycję Majka Days w Dobczycach.

Zobacz wszystkie